Büyük Ekranda Büyük İşler Başarın

Perakende, enerji, lojistik, üretim, sağlık ve HoReCa sektörlerinde büyük firma ve kurumların tercih ettiği Casio IT-G500 El Terminali’nin büyük ekranı, büyük işler  başarmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor.

Daha zarif, daha hızlı, daha büyük...
El terminallerini, standart ekran büyüklüğünün dışına çıkaran  Casio IT-G500, 4.3 inç ekranı ile segmentteki en büyük ekrana sahip. 1.5 GHz-çift çekirdek işlemcisi , dokunmatik ekranı, Windows işletim sistemi, ince ve hafif yapısıyla verimliliğinizi arttırırken  tablete olan ihtiyacıda ortadan kaldırır.

Darbelere dayanıklı, sahaya uyumlu...
Casio IT-G500, mevcut uygulama çözünürlüklerini kullanmaya devam etmek isteyen kişiler için ayarlanabilme esnekliğine sahiptir. Bu durum, cihaz değiştirirken uygulama yazılımını revize etmek istemeyenlere de kolaylık sağlar. Casio IT-G500’ün direnç katmanı uygulanmış dokunmatik ekranı, kalem, çıplak el ya da eldivenle kullanılabilir, gün ışığında rahatlıkla okunabilir. Bu durum özellikle sahada el terminali kullananlara büyük avantaj getirir.  Ayrıca büyük ekranda daha rahat ve büyük görülen haritalar, kullanıcıların konum bulma hızını da arttırarak zamandan tasarruf ettirir.

Sıyrılmış. Soluk, lekeli fark etmez, tüm barkodları okur...
Casio IT-G500, üstün okuma özelliği ile soluk, sıyrılmış ya da lekeli barkodları birçok açıdan rahatlıkla okuyabilir. Müşterilerin beklentilerini de önemseyen Casio IT-G500 El Terminali, NFC ( RFID) Kartlar için okuma/yazma özelliği ile Puan Kartı gibi uygulamalarla marka, müşteri bağlılığını arttırır.

Editöre Not:
Casio IT-G500 hakkında:
Daha büyük ekran ile CBS (Coğrafi bilgi sistemi) uygulamalarında avantaj sağlar. Ekranda daha çok menü maddesi görüntülenerek daha fazla bilgi girişi ve erişimi konusunda kolaylık oluşturur. Kablosuz geniş alan ağı ile yüksek hızda internet bağlantısı, kablosuz WLAN uyumlu (IEEE 802.11a/b/g/n), toza-suya dayanıklı (IP67), 1,5 metre düşme dayanıklılığına sahip , -20 +50 derece aralığında sorunsuz çalışan Casio IT-G500 ergonomik tasarımıyla da dikkat çekmektedir. ISO 13407 İnsan Odaklı Süreç uyumlu tasarımıyla, elde kolay tutulan, işlem yaparken kişiyi yormayan, elden ele rahatlıkla iletilebilen terminal, piyasadaki en büyük ekrana sahip olma özelliğini de taşıyor. 5MP Otomatik fokus ve LED Flaş özelliğine sahip kamerasıyla iş süreçlerinde görüntülü raporlama imkanı sağlamaktadır.

Mobit Bilişim A.Ş. hakkında:
1998 yılında kurulan Mobit Bilişim A.Ş, başta mobil sistemler olmak üzere; sunum sistemleri, tablet PC çözümleri, enerji depolama sistemleri ve kurumsal yazılım & iş çözümleri alanlarında faaliyet göstermektedir. 16 yıllık OT/VT, 8 Yıl Enerji ve Sunum Sistemleri alanında tecrübeye sahiptir. Bünyesinde Yazılım, Ar-Ge ve Üretim departmanları faaliyet göstermektedir. Sunduğu donanım ve yazılım çözümleri Mısır, Tunus, Fas gibi ülkelerde kullanılmaktadır. Azerbaycan ve Gürcistan’a ihracat yapmaktadır.