CASIO Projeksiyon Partner Programı Etkinliği

Casio Projeksiyon cihazlarının Türkiye İthalatçılığını ve Distribütörlüğünü 10 yılı aşkındır sürdüren Mobit Bilişim A.Ş., Casio'nun yeni partner Programı CASIO PPP PARTNER PROGRAMI’nı düzenlendiği etkinlik ile değerli iş ortaklarına tanıttı. Etkinlikte ayrıca Casio’nun yeni Ultra HD 4K çözünürlükteki Lazer ışık kaynaklı XJ-L8300HN Projeksiyon modeli tanıtıldı.

Mobit Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Ekinci’nin açılış konuşması ile başlayan etkinlik, Casio Japonya Projeksiyon Satış Müdürünün Casio’nun inovatif teknolojilere bakışı ve lambasız projeksiyonun geliştirilmesini anlattığı konuşması ile devam etti. Lambalı projeksiyonlarda kullanılan çevre ve insan sağlığına olan cıva elementi ve Japonya’da yaşanan Minamata felaketi de toplantıda katılımcılara anlatıldı. Toplantının ana konusu olan CASIO PPP (Projeksiyon Partner Programı) ile birlikte 2018 yılı satış stratejisi ve projeksiyon trendleri hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunuldu.

Etkinliğin sonunda, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür eden Yönetim kurulu başkanı Gündüz Ekinci CasioPPP’nın herkes için hayırlı olmasını diledi. Etkinlik fotoğraf çekimi ve öğle yemeği ile son buldu.